Free background from VintageMadeForYou

niedziela, 4 marca 2018

Hermiona Granger :)

Hermiona - jedna z bohaterów książki o Harrym Potterze.
Pamiętam, jak moje dzieci ( teraz już dorosłe) wyrywały sobie kolejne egzemplarze książek i zaczytywały się w opowieści o nieletnim czarodzieju. Też im wyrywałam , wszak matka powinna wiedzieć, co czytają jej dzieci :)
A potem kolejne ekranizacje i porównywanie, czy jest tak jak w książce , czy inaczej. Tu duże znaczenie miał fakt, że w ekranizacjach grali świetni aktorzy : Maggie Smith , Emma Thompson, czy mój ulubiony Alan Rickman. Jak TVN ,parę lat temu, pokazywał całą serię o Harrym nagraliśmy wszystkie części i tak mamy dostęp do filmów w każdym momencie :)
I tak szóstoklasistka zakochała się w części " HP i książę półkrwi", a Kruszynka uwielbia " HP i czara ognia". A mama kocha wszystkie  części :)
 Ale koniec gadania, teraz pokaz moich wypocin... Hermiona ...


I początki profesora Snape'a


Wzorki znalezione na Pintereście, muliny domowe, kanwa plastikowa- to od strony technicznej :)

PS. Ostatnio Hafty Beaty znalazły się na Facebooku - toteż zapraszam :)
Jeszcze nie wszystko ogarniam, ale coś już działa

5 komentarzy:

 1. Mnie mąż przekonała do przeczytania, a raczej do przesłuchania Harrego i cieszę się, że to zrobiłam :) Fajne hafciki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. uwielbism wszystkie książki z tej serii :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja kocham HP. I zaczęło sie u mnie niewinnie z ciekawości o co ten cały hałas :) przeczytałam pierwszą książkę i przepadłam. Co jakiś czas na moim blogu pojawia się HP.
  Fajne te Hafciki.

  OdpowiedzUsuń